KONTAKT

Drodzy Rodzice,

Cieszymy się, że jesteście z nami. Jeśli macie pytania dotyczące rozszerzania diety dziecka lub produktów Bebiprima, zapraszamy do kontaktu!

Na Wasze pytania odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 15:00. Możecie się z nami skontaktować mailowo poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie pod numerem telefonu 22 641 96 96.

W poniższym formularzu wypełnij wszystkie pola oznaczone gwiazdką*. Pamiętaj o podaniu daty urodzenia dziecka, która pomoże nam w lepszym dopasowaniu porady.

W dniach 31.05 - 4.06.2018 w witrynie będą prowadzone prace serwisowe. W związku z tym odpowiedzi na pytania zadawane w serwisie mogą ulec wydłużeniu. Przepraszamy.

* pola wymagane

Pani Pan


Informacje dotyczące Twojego dziecka:

dziewczynka chłopczyk nieznana
   

(Pozostało: 1000 znaków)


HiPP Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 303, jako administrator Pani/Pana danych osobowych informuje, że dane podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na Państwa pytania. W niektórych przypadkach odbiorcami danych może być Bebivita GmbH, z siedzibą w Reisgang, Niemcy. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych i ich poprawiania.