JAKOŚĆ BEBIPRIMA

Produkty Bebiprima przeznaczone są dla tych mam, które poszukują dla swoich dzieci zdrowej i bezpiecznej żywności w korzystnej cenie. To produkty dokładnie przebadane, bezpieczne i bogate w cenne składniki odżywcze (jak witaminy i składniki mineralne), które są niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka. 

Produkty Bebiprima to gwarancja:

  • bezpieczeństwa i jakości,
  • starannie wyselekcjonowanych składników,
  • korzystnej ceny.


Jakość w korzystnej cenie

Wśród produktów Bebiprima znajdziesz dania najbardziej lubiane przez dzieci i jednocześnie idealnie dopasowane do ich potrzeb w pierwszym roku życia. Skład produktów jest zgodny z polskimi i europejskimi przepisami prawa żywnościowego. Stale dążymy jednak do tego, aby spełniać jeszcze wyższe wymagania niż określone prawem.

Wszystkie składniki wybieramy szczególnie starannie: w każdym produkcie Bebiprimy znajdują się surowce ze sprawdzonych, surowo kontrolowanych gospodarstw rolnych. Składniki kupujemy w dużych ilościach, dzięki czemu możemy zapewnić wysoką jakość produktów w dobrej cenie.
I to jest mała tajemnica Bebiprimy na wysoką jakość w przystępnej cenie!

Liczne kontrole jakości

Ponieważ bezpieczeństwo Twojego dziecka jest dla nas najważniejsze, nawiązujemy współpracę tylko z tymi dostawcami, których produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem obecności szkodliwych substancji w żywności dla niemowląt i małych dzieci.

Liczne kontrole surowców i stały nadzór nad każdym etapem produkcji dają Ci większe poczucie bezpieczeństwa. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu nasze laboratorium jest w stanie wykryć nawet najmniejsze pozostałości zanieczyszczeń w surowcach.

Jednak nie tylko surowce, ale także gotowy produkt przechodzi wiele rygorystycznych testów i kontroli, aż do momentu dostawy do sklepu.

TO DAJE CI PEWNOŚĆ, ŻE PODAJESZ SWOJEMU DZIECKU PRODUKTY WOLNE OD ZANIECZYSZCZEŃ, Z NAJLEPSZYCH SKŁADNIKÓW Z NATURY.

 

 

Produkty Bebiprima w słoiczkach
Próżniowe zamknięcie słoiczka pozwala na zachowanie wszystkich wartości odżywczych, witamin i składników mineralnych. Tylko szczelnie zamknięte produkty mogą opuścić naszą fabrykę. Możesz się o tym przekonać samodzielnie wykonując tzw. „test kciuka”: środek wieczka powinien być wklęsły i nie może się uginać nawet pod dużym naciskiem.
PAMIĘTAJ! PRZY KOLEJNYCH ZAKUPACH ZWRÓĆ UWAGĘ NA ZNACZEK JAKOŚCI BEBIPRIMA!